XC17S15ASO20I
Категория:EPROM
Упаковка:-
Статус производства:
Статус наличия:
Спецификация
Package / Case
20-SOIC (0.295, 7.50mm Width)
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Peak Reflow Temperature (Cel)
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
Supply Voltage-Max (Vsup)
Supply Voltage-Min (Vsup)
Детали продукта
XC17S15ASO20I Overview
This package is based on a neat 20-SOIC (0.295, 7.50mm Width) package which is used by it.Packaging for the external use of Tube.In the state of -40°C~85°C, licensed to work.Using the OTP axis, it can be programmed to do whatever you want.FPGA is powered by a voltage which is 3V~3.6V volts, and this voltage is the voltage from which the generator is powered.I have mounted this memory device in Surface Mount.Currently, data storage can only store data up to 150kb bytes.Try searching "XC17S15A" for more parts.There is a voltage requirement of 3.3V for supplying it with power.FPGA is possible to connect different functions on the 20 axis at different terminations.In order to use this memory device, a maximum voltage of 3.6V should be used.If the device needs to be supplied with power, then a minimum voltage of 3V is required.FPGA is a CONFIGURATION MEMORY memory chip that we are talking about here.Reflow soldering should be done at 225°C maximum.In this case, it has 20 pins.With the help of SERIAL-processing, data is sent through this memory.In order for a memory chip to function properly, it must be subjected to a voltage of not more than 0.005mA.There is a set of 20 pins that are included with the part.The memory's I/O is configured to be COMMON in terms of its configuration.The 3.3V company recommends that users apply 3.3V to a part before using it so the part will be able to run safely and reliably in a circuit.
XC17S15ASO20I Features
Operating temperature: -40°C~85°C.